українська російська англійська
Микола Азаров: Безпека на дорогах має стати окремим напрямом державної політики
08.08.2012 | 10:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Безпека на дорогах має стати окремим напрямом державної політики. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 8 серпня 2012 року.

«Одразу кілька великих аварій на наших дорогах за останній час – безглуздих аварій, яких можна і треба було уникнути – на жаль, підтвердили, що проблему безпеки дорожнього руху треба вирішувати на рівні Уряду», - наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду зазначив, що в Україні щорічно продається вже більше двохсот тисяч тільки нових автомобілів. У нас понад 170 тисяч кілометрів автошляхів. Україна є потужним автотранспортним коридором зі Сходу на Захід і з Півдня на Північ.

«Тому безпека на дорогах має стати окремим напрямом державної політики, - наголосив Микола Азаров. - Ми не можемо миритися з тим станом, який є зараз на наших дорогах».

У першому півріччі поточного року кількість дорожньо-транспортних пригод, які призвели до смерті людей, становила дванадцять з половиною тисяч. За показником смертності (12 осіб на 100 тисяч населення) Україна займає 2-ге місце в Європі після Росії.  В Україні за рік в порівняльних цифрах трапляється у 5 разів більше ДТП, ніж, наприклад, у Німеччині.

Економічні втрати України від ДТП, за оцінками Світового банку, складають 5 мільярдів доларів. Левова їх частка пов’язана саме з травматизмом, інвалідністю внаслідок аварій.

На сьогоднішньому засіданні Уряду буде розглянуто не лише причини такого тривожного стану на дорогах а й буде зроблено відповідні висновки та  прийнято необхідні рішення.

 

версія для друку