українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Вимоги до якості підготовки водіїв треба посилити
08.08.2012 | 11:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Вимоги до якості підготовки водіїв та до іспитів на отримання посвідчення водія треба посилити, а оцінку кожній автошколі давати залежно від того, скільки ДТП сталося з вини її випускників. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 8 серпня 2012 року.

Безпека на дорогах починається з того, хто сідає за кермо, наскільки людина підготовлена бути вправним і дисциплінованим учасником дорожнього руху. На жаль, у багатьох автошколах занижені якісні критерії підготовки, тож майбутні водії не отримують належної якості підготовки.

«Вимоги до якості підготовки водіїв та до іспитів на отримання посвідчення водія треба посилити. Підвищити критерії акредитації автошкіл», - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр зазначив, що насправді кожна аварія з вини водія – це певною мірою «брак» у роботі тих, хто його готував до участі в дорожньому русі. Тож, ймовірно, потрібно запровадити більш жорсткі санкції для тих, хто випускає на дороги водіїв неналежної кваліфікації.

«Необхідно створити національну інформаційну систему, яка дозволить дати оцінку кожній автошколі залежно від того, скільки ДТП сталося з вини її випускників», - зазначив Микола Азаров.

 

версія для друку