українська російська англійська
Микола Азаров: Цьогорічний врожай свідчить про високий рівень агротехнологій в Україні
08.08.2012 | 12:02
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

В Україні суттєво підвищився рівень агротехнологій, а матеріально-технічне забезпечення польових робіт на належному рівні. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду, опираючись на результати зернозбиральної кампанії в нашій державі.

За його словами, вже майже закінчилось збирання ранніх зернових в Україні  - зібрано майже 25 млн. тонн зерна.

Як зазначив Микола Азаров, незважаючи на аномальні погодні умови взимку і влітку, цьогорічна врожайність пшениці та ячменю нижча лише за минулорічний рекордний врожай. Натомість жита вродило двадцять три і чотири десятих центнера з гектара проти минулорічних двадцяти трьох центнерів з гектара; ріпаку – двадцять два проти сімнадцяти; вівса – двадцять два проти вісімнадцяти центнерів з гектара. «Це свідчить про те, що в Україні суттєво підвищено рівень агротехнологій і є належне матеріально-технічне забезпечення польових робіт», - заявив Микола Азаров.

За його словами, найбільше зернових намолочено у Вінницькій області – майже 2 млн. тонн (минулого року – 2,4 мільйона тонн), у Харківській – понад 1,7 млн. тонн. Усього понад 1 млн. тонн зерна зібрано в дванадцяти регіонах. «Особливо хочу підкреслити, що дев’яносто відсотків - це продовольче зерно високого класу», - додав Прем’єр-міністр.

При цьому Глава Уряду привітав хліборобів, які зуміли не тільки врятувати врожай, а й підвищити якість зерна, і отримають достатній прибуток попри погані умови.

 

 

версія для друку