українська російська англійська
Автошляхи мають бути "дружніми" для учасників дорожнього руху, - Прем'єр-міністр
08.08.2012 | 12:14
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Наші автошляхи мають бути «дружніми» для учасників дорожнього руху. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 8 серпня 2012 року.

За словами Глави Уряду, найголовніше - будівництво автошляхів, які повністю відповідають європейським вимогам, чим, власне, Уряд наразі прискорено і наполегливо займається.

«Вже наступного року всю Україну із Заходу на Схід і з Півдня на Північ можна буде проїхати саме такими дорогами», - зазначив Микола Азаров.

При цьому Глава Уряду наголосив, що не менш важлива інформативність автошляхів та їх інфраструктурне облаштування. У нас десятки кілометрів можна проїхати, не зустрівши жодної інформації, попередження про очікувані складнощі на трасі, повідомлень про доступні сервіси тощо. Десятки кілометрів посеред голого поля можна проїхати без можливості зупинитися, нормально перепочити.

«Немає превентивних засобів, щоб не дати водію заснути, щоб поновити увагу до дороги. І так далі. Це теж велика робота, паралельна з будівництвом автошляхів», - наголосив Микола Азаров

версія для друку