українська російська англійська
Микола Азаров закликав ЗМІ не спекулювати на темі вартості хліба
08.08.2012 | 12:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

В Україні абсолютно гарантовано стабільність цін на продукти харчування, заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Уряду 8 серпня 2012 року.

За його словами, Міністерство аграрної політики та продовольства підтвердило прогноз на понад 45 мільйонів тонн зерна цьогорічного врожаю. З урахуванням рекордних перехідних залишків пропозиція зерна на ринку становитиме близько 58 мільйонів тонн при потребі внутрішнього споживання на рівні 28 мільйонів тонн. Тому зараз нема жодних підстав говорити про нестабільну цінову ситуацію на вітчизняному ринку продовольства.

«Особливо це підкреслюю. І акцентую на цьому увагу засобів масової інформації.  Уряд гарантує, що хліба в Україні вдосталь і для підвищення цін немає ніяких підстав. Ціни будуть стабільні у всій країні. В тому числі в областях, де неврожай. Це офіційна заява Уряду», - наголосив Прем’єр-міністр.

За його словами, будь-які спекуляції щодо цін на хліб, продукти харчування – це умисна дезінформація, нагнітання інфляційних очікувань і невпевненості, провокація проти українського народу, яка шкодить національним інтересам України.

 

версія для друку