українська російська англійська
Нетерпимість до порушень ПДР має стати частиною громадянської культури в Україні, - Прем'єр-міністр
08.08.2012 | 12:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Нетерпимість до порушень правил дорожнього руху має стати частиною громадянської культури в Україні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 8 серпня 2012 року, де розглядалося питання безпеки на дорогах.

Микола Азаров наголосив на необхідності посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху, усунення чинників, які перешкоджають наведенню ладу на дорогах: від якості підготовки водіїв до відповідальності самих «контролерів» руху – працівників ДАІ.

«Дуже важливо, щоб в цій роботі громадськість підтримувала дії влади і водночас мала можливість безкомпромісного контролю влади», - сказав Микола Азаров, зазначивши, що  «треба продумати створення Громадської ради з питань безпеки дорожнього руху і правопорядку на дорогах при Кабінеті Міністрів України як постійного консультативного органу».

«У нашому суспільстві має сформуватися неприйняття до порушень правил дорожнього руху. І до порушень прав учасників руху з боку правоохоронців також. Це взагалі має стати частиною громадянської культури в Україні», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку