українська російська англійська
Дмитро Ківа доповів Прем'єр-міністру про результати авіасалону "Фарнборо-2012"
08.08.2012 | 16:52
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Президент ДП «Антонов» Дмитро Ківа доповів Прем’єр-міністрові Миколі Азарову про результати підприємства на авіасалоні «Фарнборо-2012», у рамках якого підписано контракти на поставку до Латинської Америки реактивних літаків Ан-148 і Ан-158.

«У рамках авіасалону ми підписали угоду на поставку 15 літаків Ан-148 та Ан-158 до країн Латинської Америки. Крім того, в рамках вашого доручення ми провели переговори з компанією Boeing і нашими російськими партнерами щодо спільної роботи з модернізації літаків «Руслан», - сказав Ківа.

Він додав, що також були проведені переговори про будування літаків Ан-70 для Міноборони РФ, а також з французькими авіабудівниками щодо активізації співпраці, зокрема, створення спільних підприємств.

Прем’єр-міністр привітав президента ДП «Антонов» з підписанням контракту. «Я з цікавістю стежив за презентацією нашого підприємства на міжнародному авіасалоні «Фарнборо», і я вас вітаю з підписанням контракту на поставки літаків. Мені надзвичайно цікаво було почути про налагодження контактів з іншими авіабудівними підприємствами, зокрема з Boeing та французькою авіакомпанією. Безумовно, потрібно продовжувати нашу співпрацю з Російською Федерацією у рамках спільного будування літаків Ан-70, Ан-148, Ан-158», - сказав Глава Уряду.

Нагадаємо, 9 липня в рамках міжнародного авіасалону «Фарнборо-2012» російська лізингова компанія ВАТ «Ильюшин Финанс Ко» підписала договір купівлі-продажу 15 регіональних реактивних літаків Ан-148 та Ан-158 з панамською лізинговою компанією South American Aircraft Leasing S.A. Контракт передбачає протягом трьох місяців починаючи з грудня 2012 року поставку в Панаму перших трьох літаків Ан-158, а також опціон на поставку п’яти Ан-158 і семи Ан-148 протягом 2013-2014 років.

 

 

версія для друку