українська російська англійська
На Полтавщині збудують тваринницькі комплекси на 800 млн. грн.
09.08.2012 | 09:38
Полтавська ОДА

Цього року на Полтавщині планують провести будівництво та реконструкцію 33 тваринницьких об`єктів на суму понад 800 млн. грн.

Будівництво здійснюють в рамках реалізації Програми розвитку галузі тваринництва на період 2011-2015 роки.

Підсумки реалізації програми станом на 1 липня поточного року підбили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

Зазначалось, що за рахунок уже реалізованих проектів в області збільшили виробництво молока на 5, 6 тонн. У галузі свинарства збільшили поголів`я на 10 тис. голів.

Крім того, як повідомив у доповіді в.о. начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Семен Москаленко, змінилися завдяки реалізації програми технології заготівлі, зберігання та використання кормів.

Також програма сприяє розвиткові особистих селянських господарств та середніх фермерств, оскільки саме там виробляють значний відсоток тваринницької продукції.

За підсумками комісії, незважаючи на цьогорічні несприятливі погодні умови, в області спостерігають загальне збільшення поголів`я та виробництва тваринницької продукції.

 

 

версія для друку