українська російська англійська
Дмитро Саламатін провів зустріч з главою місії ОБСЄ в Україні
09.08.2012 | 09:45
Прес-служба Міністерства оборони

У Києві 8 серпня Міністр оборони України Дмитро Саламатін провів зустріч з Координатором проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі – главою місії ОБСЄ в Україні Послом Мадіною Джарбусиновою.

Сторони обговорили стан і перспективи співпраці Міністерства оборони України та ОБСЄ, хід виконання спільних проектів в Україні, зокрема, щодо утилізації компоненту ракетного пального типу “меланж”.

Відкриваючи зустріч, Міністр оборони України привітав пані Мадіну Джарбусинову з призначенням на відповідальну посаду Координатора проектів ОБСЄ в Україні та наголосив на важливості, яку мають для оборонного відомства України відносини з цією Організацією.

«Співпраця з ОБСЄ, зокрема, у сфері проведення міжнародних миротворчих операцій, має пріоритетне значення для Збройних Сил України. Протягом багатьох років ми конструктивно співпрацюємо у різних галузях сфери оборони. Впевнений, що так буде і надалі», – зазначив Дмитро Саламатін.

Координатор проектів ОБСЄ в Україні пані Мадіна Джарбусинова відзначила ефективність співпраці за проектами, які вже було реалізовано протягом останніх років та які реалізуються сьогодні.

«Нині керівництво ОБСЄ оцінює співробітництво з українським оборонним відомством як одне з найбільш успішних. Про це свідчить особистий патронаж українських проектів секретаріатом ОБСЄ, який вбачає у вашій державі надійного та стабільного партнера», – наголосила пані Мадіна Джарбусинова.

Дмитро Саламатін висловив готовність і надалі сприяти українському представництву Організації з безпеки та співробітництва в Європі в усіх сферах у межах компетенції Міністерства оборони України.

Підсумовуючи зустріч, він наголосив, що стосунки між Україною та ОБСЄ ще не вичерпали свого потенціалу і повинні поглиблюватися. Серед можливих напрямів подальшої співпраці він назвав співробітництво з питань верховенства права, побудови демократичного суспільства тощо.

«Необхідно шукати нові шляхи співпраці та йти вперед», – підкреслив Дмитро Саламатін, зазначивши, що найближчим часом оборонним відомством України буде підготовлено пропозиції для включення в перспективний план співробітництва на наступний рік.

 

 

версія для друку