українська російська англійська
Уряд подбав про нові будівлі Державного музею авіації
09.08.2012 | 11:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Урядом прийнято рішення про передачу двох будівель військового містечка № 268 у місті Києві зі сфери управління Міноборони до сфери управління МОНмолодьспорту. Відповідне розпорядження прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 8 серпня 2012 року..

Даний документ розроблено Мінекономрозвитку на підставі узгоджених пропозицій Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України,  відповідно до вимог Порядку вилучення і передачі військового майна Збройних Сил, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.2002    № 1282.

Метою розпорядження є передача будівель № 5 та № 6 у  м. Києві зі сфери управління Міноборони до сфери управління МОНмолодьспорту для подальшого розміщення там Державного музею авіації, який створено на базі музею Національного авіаційного університету та віднесено до сфери управління МОН, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.03.2003 № 74.

За інформацією Міноборони, зазначені будівлі тривалий час не використовуються за призначенням, однак не включені до переліку нерухомого військового майна, яке може бути відчужено з метою його подальшої реалізації та спрямування коштів на потреби Збройних Сил.

Ухвалення документа сприятиме ефективному та раціональному використанню і збереженню державного нерухомого майна, яке у повсякденній діяльності військ тривалий час не використовується.

 

 

версія для друку