українська російська англійська
Микола Азаров: Зарплата у високотехнологічних галузях економіки становитиме 8 тисяч гривень
09.08.2012 | 11:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Зарплата у високотехнологічних галузях економіки становитиме 8 тисяч гривень. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час відвідання ПАТ «Бель Шостка Україна» в рамках робочої поїздки в Сумську область.

«Ми поставили задачу у високотехнологічних галузях вийти на середню заробітну плату 8 тисяч гривень. Це складне завдання. Але якщо виробництво високотехнологічне і виробляє надзвичайно якісну продукцію, має ринок збуту, то в нього і є можливості платити людям нормальну зарплату», - сказав Микола Азаров.

При цьому він додав, що  Уряд створюватиме умови, щоб кількість високотехнологічних підприємств в Україні зростала. За його словами, держава вкладатиме кошти у розвиток інфраструктури, зокрема у інженерну підготовку майданчиків для будівництва таких підприємств.

Крім того, Глава Уряду поцікавився у робітників підприємства про середньомісячну заробітну плату. Прем’єр-міністра проінформувати, що середня заробітна плата становить 5 тисяч гривень.

«Для України це гарна зарплата», - сказав Микола Азаров.

У свою чергу генеральний директор ПАТ «Бель Шостка Україна» Лоран Штраусс відзначив, що завдяки діям Уряду значно покращився інвестиційний клімат в Україні, іноземним інвесторам стало значно простіше працювати тут.

версія для друку