українська російська англійська
Мережа шкіл соціальної реабілітації оптимізується відповідно до потреб суспільства
09.08.2012 | 14:00
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Кабінет Міністрів України 8 серпня 2012 року ухвалив постанову «Про організацію діяльності загальноосвітніх шкіл та професійних училищ соціальної реабілітації».

  Прийняття зазначеного нормативно-правового акта врегулює комплекс питань, пов’язаних із організацією навчання та виховання дітей, які вчинили правопорушення, що мають ознаки суспільно небезпечного діяння.    Постановою внесено зміни до діючих постанов від 13 жовтня 1993 р. № 859 «Про організацію діяльності спеціальних навчально-виховних закладів для дітей і підлітків, які потребують особливих умов виховання»  та від 22 листопада 2004 р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», що сприятиме поліпшенню харчування учнів шкіл соціальної реабілітації та поліпшенню навчально-виховного процесу у вказаних закладах.

  Відповідно до Закону України «Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх» до зазначених закладів направляються неповнолітні на підставі рішення суду, що стало причиною різкого  зменшення контингенту дітей в закладах зазначеного типу.

  У зв’язку з цим мережа шкіл соціальної реабілітації оптимізується у відповідності до потреб суспільства, що дасть можливість поліпшити матеріально-технічну базу тих  закладів, які продовжуватимуть функціонувати.

 

версія для друку