українська російська англійська
Погашення боргів перед Пенсійним фондом - справа невідкладна
09.08.2012 | 16:04
Прес-служба Пенсійного фонду

Органи Пенсійного фонду мають забезпечити до кінця поточного року надходження в сумі 1,1 млрд. грн. від погашення боргів по страхових та єдиному внеску, відшкодуванню витрат на виплату пільгових пенсій. Про це йшлося під час наради за участю керівників головних управлінь і начальників управлінь доходів, що відбулася в Пенсійному фонді України 9 серпня.

 До 15 серпня Пенсійний фонд України передасть  Міністерству енергетики та вугільної промисловості України, Міністерству аграрної політики та продовольства, Міністерству оборони, Фонду державного майна, ДК «Укроборонпром», Державному агентству з управління корпоративними правами та майном переліки підприємств-боржників, які належать до сфери  управління зазначених органів. Це – один із заходів на виконання протокольного рішення  Кабінету Міністрів України, ухваленого за підсумками  розгляду на засіданні Уряду результатів діяльності Пенсійного фонду у 2011—2012 роках. 

Перед учасниками наради поставлене завдання активізувати роботу з боржниками на регіональному рівні, налагодити дієву співпрацю з податковою службою та правоохоронними  структурами.  Аби ліквідувати заборгованість підприємств житлово-комунального комплексу та бюджетних установ, органи Пенсійного фонду  подаватимуть місцевим держадміністраціям пропозиції щодо включення коштів на її погашення до проектів місцевих бюджетів. 

«Ми повинні зберегти платника. Наша мета – добитися погашення боргів, а не довести підприємство до банкрутства», – наголосив  Голова правління Пенсійного фонду України Борис Зайчук.

 

версія для друку