українська російська англійська
Микола Азаров: Пожежа в Херсонській області локалізована
10.08.2012 | 01:31
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Дві пожежі у Херсонській області локалізовані. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров після засідання  оперативного штабу з  штабу з ліквідації лісової пожежі, яке відбулося на Херсонщині.

Зокрема, Прем'єр-міністр поінформував, що він заслухав доповідь керівництва МНС, МВС, Міноборони щодо заходів з ліквідації пожежі.

«Служби, які брали участь у засіданні оперативного штабу, доповіли про роботу, яка вже проведена. Суть її полягає в тому, що дві ці пожежі локалізовано. По контурам пожежі поставлена достатня кількість людей і техніки для того,  аби відсікти пожежу від населених пунктів», - сказав Микола Азаров.

При цьому Прем’єр-міністр поінформував, що площа однієї з пожеж становить понад 800 гектарів, другої - понад 400 га. За його словами, зараз всі дії оперативного штабу направлені на те, аби не допустити поширення пожеж. Із сусідніх з Херсонською областей уже направляються спецпідрозділи МВС, МНС , Міноборони для того, аби підключитися до заходів з ліквідації лісового загорання.

Водночас Глава Уряду додав, що на ліквідацію пожежі будуть залучені вертольоти та пожежна авіація.

Прем’єр-міністр вимагає, щоб завтра пожежа була повністю ліквідована.

«Завтра ми повинні повністю ліквідувати пожежу. Завтра зранку розпочнеться активне гасіння пожежі за допомогою літаків і вертольотів, водночас зараз працює пожежний потяг і вся необхідна техніка, і ми переконані, що завтра пожежа буде ліквідована», - сказав Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що безпосереднє керівництво діями з ліквідації пожежі покладено на Секретаря РНБО Андрія Клюєва, який перебуватиме на місці події.

Глава Уряду підкреслив, що, незважаючи великі масштаби пожежі,  завдяки оперативним діям спецпідрозділів жоден населений пункт не постраждав, лише декілька ферм.

версія для друку