українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Система соціальної підтримки має працювати без збоїв
10.08.2012 | 13:39
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Міністерство соціальної політики працює над тим, щоб система соціальної допомоги українцям стала більш ефективною. Про це Віце-прем'єр-міністр України-Міністр соціально політики Сергій Тігіпко заявив сьогодні під час відвідування територіального центру соціального обслуговування Бабушкінської районної ради в Дніпропетровську.

«Тут умови чудові. Люди дуже задоволені. Але таких центрів по країні явно бракує, не вистачає і працівників, які могли б обслуговувати людей вдома. При навантаженні в 10 людей працівники цього центру обслуговують по 14», - зазначив Сергій Тігіпко.

Крім того, вважає віце-прем'єр, необхідно налагодити тісний зв'язок між терцентрами і соціальними дільничними.

«Соціальну допомогу потрібно вибудувати в єдину систему. На першому місці повинні бути соціальні дільничні, завдання яких - вчасно виявити проблему і зробити так, щоб вона не призвела до кризи  людини чи сім'ї. Частково інформацію про проблеми громадян соціальні дільничні будуть передавати в територіальні центри, які будуть допомагати тим, хто потребує допомоги», - розповів віце-прем'єр.

«Зараз ми працюємо над тим, щоб ця система функціонувала без збоїв. І ми доб'ємося цього», - запевнив Сергій Тігіпко.

Крім того, він повідомив, що вже найближчим часом запрацює інститут соціальних дільничних. Уряд вже набрав на ці посади близько 12 000 осіб. «У деяких областях у нас був конкурс по 3-4 людини на місце», - зазначив віце-прем'єр

 

версія для друку