українська російська англійська
З початку року 919 інвалідів Дніпропетровщини забезпечені інвалідними візками
10.08.2012 | 13:46
Дніпропетровська ОДА

За 7 місяців 2012 року 919 інвалідів Дніпропетровщини забезпечені інвалідними візками. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул на нараді з підбиття підсумків реалізації в області Соціальних Ініціатив Президента України Віктора Януковича, яка пройшла за участі Віце-прем'єр-міністра – міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка.

«На створення умов для повноцінного життя інвалідів в рамках Соціальних Ініціатив нашого Президента Віктора Федоровича Януковича цього року передбачено забезпечити протезами і колісними кріслами всіх інвалідів, які цього потребують. За 7 місяців 2012 року 919 інвалідів області вже забезпечені візками. Державній службі з питань інвалідів та ветеранів України спрямована заявка на друге півріччя 2012 року і поіменний список інвалідів, які мають потребу в отриманні інвалідних візків до кінця 2012 року. Це 1463 людини. Ми розраховуємо в цьому питанні на підтримку Міністерства соціальної політики, щоб виробник своєчасно здійснив поставки спецзасобів для інвалідів в наш регіон», - сказав Олександр Вілкул.

Він підкреслив, що кожного тижня обласна влада проводить моніторинг по забезпеченню інвалідними візками інвалідів Дніпропетровщини. Особливо контролюються питання по кількості напрямків на підприємства-виробники, за списками інвалідів, по потреби в кожної моделі коляски і т.д.

 

версія для друку