українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Держава має створити "зелену вулицю" для розвитку українських підприємств
10.08.2012 | 13:54
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що уряд буде надавати підтримку високотехнологічним підприємствам, зокрема в галузі ракетобудування. Про це він заявив під час робочої поїздки до Дніпропетровської області на заводі «Дніпроважмаш». Там віце-прем’єр ознайомився з роботою випробувального комплексу «Сухий космодром». Це діючий макет-аналог бразильського космодрому «Алкантара», перший у світі тестувальний комплекс, де здійснюються пробні запуски українських ракетоносіїв. Проект спрямований на забезпечення здійснення запуску ракет космічного значення «Циклон-4» з бразильського космодрому.

Сергій Тігіпко зазначив, що українські інженери спільно з бразильськими партнерами створили платформу для запуску українських ракетоносіїв з бразильського космодрому «Алкантара».

«Це дуже високе досягнення. Ми давно виробляємо супутники та ракетоносії, однак зараз наші фахівці зробили платформу для старту ракетоносіїв. Тепер українці та бразильці можуть абсолютно самостійно реалізувати космічні проекти. Раніше у нас такої можливості не було», - заявив віце-прем’єр.

За словами Сергія Тігіпка, держава має підтримувати такі високотехнологічні виробництва.

«Зараз ситуація в світовій економіці погіршується, нашим товаровиробникам працювати складніше. Для того щоб покращити ситуацію для них, ми повинні створити їм «зелену вулицю», надаючи державну допомогу», - вважає Сергій Тігіпко.

cleardotВіце-прем’єр нагадав, що Верховна Рада у першому читанні ухвалили пакет законопроектів, які передбачають пільги для підприємств, котрі інвестуватимуть у розширення виробництва та створення нових робочих місць.

 

версія для друку