українська російська англійська
На Дніпропетровщині у 2012 р. на лікування чорнобильців виділено в 6 разів більше коштів, ніж у минулому
10.08.2012 | 15:01
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині у 2012 р. на лікування чорнобильців виділено в 6 разів більше коштів, ніж у минулому. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул на нараді з підбиття підсумків реалізації в області Соціальних Ініціатив Президента України Віктора Януковича, яка пройшла за участі Віце-прем'єр-міністра – Міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка.

«В області створена система медико-санітарного забезпечення для потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Функціонують реабілітаційні відділення в Дніпропетровську (обласна клінічна лікарня імені Мечникова, Дніпропетровська міська багатопрофільна лікарня № 4, обласна дитяча клінічна лікарня), а також по 20 ліжко-місць в госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни в Дніпродзержинську та міській лікарні № 3 Кривого Рогу. Всі відділення оснащені сучасною технікою і спеціалізованим діагностичним обладнанням. В області реалізується програма з комплексного медико-санітарного забезпечення «чорнобильців», в тому числі і лікування онкологічних захворювань за допомогою дорогих медичних технологій. Обсяг фінансування на 2012 рік - 645 тис грн. Це в 6 разів більше, ніж у минулому році», - сказав Олександр Вілкул.

За 6 місяців 2012 року за кошти державного бюджету в санаторіях пройшли курс лікування та реабілітації 966 «чорнобильців» Дніпропетровщини. Також цьогоріч з обласного бюджету на оздоровлення 150 дітей-чорнобильців з ініціативи Олександра Вілкула додатково виділено ще 350 тис грн.

 

версія для друку