українська російська англійська
Затверджено основні завдання Координаційної ради морегосподарського комплексу Придунав'я
10.08.2012 | 14:02
Прес-служба Міністерства інфраструктури
Мінінфраструктури визначено основні завдання та затверджено персональний склад Координаційної ради морегосподарських підприємств Придунав’япостійнодіючого консультативно-дорадчого органу, покликаного допомогти у вирішенні нагальних питань діяльності Українського Дунайського пароплавства та морських портів регіону. Відповідний наказ №476 «Про Координаційну раду Міністерства інфраструктури України з питань стабілізації та розвитку морегосподарського комплексу Дунайського регіону» датовано 8 серпня 2012 року.
Члени Координаційної ради відповідно до покладених завдань братимуть участь у обговореннях проектів законодавчих та інших нормативних актів, які зачіпають інтереси морегосподарських підприємств Придунав’я та питання соціально-економічного розвитку і життєзабезпечення населення регіону, та надаватимуть відповідні пропозиції.
Консультативно-дорадчий орган також братиме участь у розробці та обговоренні проектів нормативних актів, що стосуються питань тарифного регулювання та пріоритетного розвитку морегосподарських підприємств і територій Дунайського регіону.
Надаватимуться пропозиції і щодо підготовки та реалізації регіональних, галузевих та державних цільових програм і проектів у сфері розвитку морського і річкового сектора економіки, а також дунайських територій.
Крім того, Координаційна рада здійснюватиме аналіз перевезень вантажів Українським Дунайським пароплавством, їх переробки портами регіону. На основі даних аналізу готуватимуться пропозиції щодо залучення додаткових вантажопотоків для повного використання виробничих потужностей підприємств. 
Напрацьовуватимуться практичні пропозиції і щодо підвищення конкурентоспроможності дунайських портів та пароплавства. 
Очолив Координаційну раду заступник директора Департаменту державної політики в галузі морського та річкового транспорту Мінінфраструктури Ігор Горобець. Заступником голови консультативно-дорадчого органу призначено керівника Українського Дунайського пароплавства Олександра Долгова. До складу Координаційної ради увійшли фахівці Мінінфраструктури, керівники державного підприємства «Дельта-лоцман», Ренійського, Ізмаїльського та Усть-Дунайського морських торговельних портів, представники Одеської залізниці, Служби автомобільних доріг у Одеській області, а також за згодою - Ізмаїльський міський голова, голова Ренійської міської ради та Кілійської райдержадміністрації, начальник Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації.

 

 

 

версія для друку