українська російська англійська
Військові сили і засоби гасять лісові пожежі на Херсонщині
10.08.2012 | 14:11
Прес-служба Міністерства оборони

Військовослужбовці та спеціальна техніка Збройних Сил України активно долучилися до гасіння лісових пожеж, які виникли на території Корсунського та Велико-Копанського лісництв у Цюрупинському районі Херсонської області.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Міністр оборони України Дмитро Саламатін, який знаходиться безпосередньо на місці події,  віддав розпорядження щодо задіяння до гасіння лісових пожеж вертолітної, інженерної та іншої техніки, спеціальних пожежних машин, а також особового складу Збройних Сил України.

Сьогодні вранці, 10 серпня, вертоліт Мі-8 зі складу 11-го окремого полку армійської авіації, що дислокується на Херсонщині, оснащений спеціальним водозливним пристроєм об’ємом до 5 тонн води, розпочав гасіння лісових пожеж.     

До робіт з відсічі вогню та його подальшого нерозповсюдження залучено воїнів-десантників 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади, особовий склад і спеціальну та інженерну техніку 11-го окремого полку армійської авіації та 28-ї окремої механізованої бригади.     

Загалом до гасіння та ліквідації наслідків лісових пожеж зі складу Збройних Сил України залучено більше 440 військовослужбовців та 93 одиниці техніки.

Крім того, у розпорядження сил і засобів, задіяних до ліквідації пожежі, виділено військовий аеродром «Кульбакіно» 299-ї бригади тактичної авіації, що на Миколаївщині. Тут організовано всебічне забезпечення польотів протипожежної авіації МНС України.  

Міністр оборони України Дмитро Саламатін особисто очолює оперативну групу  оборонного відомства, яка працює на місці події. На Головному командному центрі Генерального штабу ЗС України в посиленому режимі здійснюється керівництво військовими силами і засобами, що залучаються до гасіння лісових пожеж. Ще одна оперативна група оборонного відомства здійснює координацію зусиль з ліквідації пожежі в Оперативному штабі, який очолює Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв.  

 

 

версія для друку