українська російська англійська
На Запоріжжі створено 262 робочих місця для соцпрацівників
10.08.2012 | 14:32
Запорізька ОДА

У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України в Запорізькій області створено 262 додаткових робочих місця для соціальних працівників. Усі посади вже заповнено, спеціалісти пройшли спеціальну підготовку та приступили до роботи. Найбільше працівниками поповнився Запорізький міський центр соціальних служб  сім'ї, дітей і молоді – на 58 штатних одиниць.

Як повідомила директор Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Понікарова, для потреб регіону цієї кількості недостатньо.

За нормативами Міністерства соціальної політики  кожний соціальний працівник має обслуговувати до 3 тис. осіб у містах і до 1,5 тис. людей - у сільській місцевості. У Запорізькій області це навантаження більше: на одного соціального працівника припадає  до 8,8 тис. міського населення та до 2,6 тис.- сільського. Тому обласний центр  направив листа до Міністерства соціальної політики з проханням збільшити квоту для  області.

- Деякі регіони  відмовилися від своїх квот, тому ми звернулися до Міністерства соціальної політики з проханням збільшити квоту для області, бо нам таких спеціалістів не вистачає. Всі наші працівники забезпечені робочими місцями, вони знаходяться в районах та мікрорайонах міст, а також у сільських радах, - зазначила Оксана Понікарова.

Розширення штату вже дозволило значно збільшити спектр послуг і охопити більшу кількість запоріжців, яким необхідна  соціальна підтримка.

 

 

версія для друку