українська російська англійська
Інформаційний простір дитячих садків розширюється
10.08.2012 | 15:50
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Сьогодні уже нікого не здивуєш тим, що навіть у дитячих садках широко використовують інформаційно-комунікаційні технології. Це підтвердили й учасники  Всеукраїнського Конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу, проведений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту у січні-травні 2012 року.

Дійсно, що у ХХІ столітті, коли всі сфери життя постійно вдосконалюються й розвиваються, важко знайти будинок, офіс, заклад, у яких не було б комп’ютера. Напевно, важко знайти й сучасну людину, навіть серед дітей дошкільного віку, що не мала б найпростіших навичок роботи із цією розумною машиною. Те, що ще кілька десятків років тому здавалося чимсь незрозумілим, невідомим, складним і майже фантастичним, тепер стало звичайній і доступним навіть дитині. Багато хто вже не представляють своєї роботи, навчання й повсякденного життя без комп’ютера.

Тому не дивно, що уже в багатьох регіонах України запроваджено електронну систему реєстрації та обліку дітей для влаштування в дитячі садочки. Батьків запрошують самостійно, через Інтернет-сайт, зареєструвати дитину в чергу до дитсадка. Така система впроваджується в управліннях освіти та дитячих садках  Вінницької, Чернівецької, Львівської, Донецької, Івано-Франківської та інших областей.

Також нагадуємо, що у дошкільних навчальних закладах окремих областей України та міста Києва впроваджується комп’ютерна програма для розрахунку, обліку та аналізу харчування дітей. Практики схвалюють програму та констатують: робота з нею спрощує процедуру написання меню (друкується за встановленою формою), проведення обліку продуктів; забезпечує моніторинг аналізу виконання норм харчування, допомагає керівнику закладу і бухгалтеру управління освіти  контролювати ведення документації з харчування. 

 

версія для друку