українська російська англійська
Лісову пожежу на Херсонщині гасять з вертольоту Мі-8
10.08.2012 | 16:23
Прес-служба Міністерства оборони

Станом на 14.30 10 серпня екіпаж вертольоту Мі-8 зі складу 11-го окремого полку армійської авіації, оснащений спеціальним водозливним пристроєм об’ємом до 5 тонн води, здійснив 16 скидів води на осередки пожеж та місця задимлення.

Ще одним вертольотом Мі-8 періодично здійснюється повітряна розвідка можливих нових місць загорянь та задимлень.

Безпосередньо для тушіння пожежі воїнами-десантниками 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади, військовослужбовцями 11-го окремого полку армійської авіації, 55-ї окремої артилерійської бригади, 208-ї зенітної ракетної бригади, 28-ї окремої механізованої бригади та інших військових частин створено мінералізовану смугу довжиною більше 300 метрів.

На трасі Херсон – Мелітополь військовослужбовцями 84-го арсеналу ВМС України  за допомоги двох спеціальних пожежних машин проведено проливання двох осередків задимлення загальною довжиною до 3-х кілометрів. На визначених ділянках працюють пожежні машини, інженерна та інша техніка Збройних Сил України.

Довідково. До гасіння та ліквідації наслідків лісових пожеж, які виникли на території Корсунського та Велико-Копанського лісництв у Цюрупинському районі Херсонської області  зі складу Збройних Сил України залучено більше 440 військовослужбовців та 93 одиниці техніки.

Міністр оборони України Дмитро Саламатін особисто очолює оперативну групу  оборонного відомства, яка працює на місці події. На Головному командному центрі Генерального штабу ЗС України в посиленому режимі здійснюється керівництво військовими силами і засобами, що залучаються до гасіння лісових пожеж. Ще одна оперативна група оборонного відомства здійснює координацію зусиль з ліквідації пожежі в Оперативному штабі, який очолює Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв.  

 

версія для друку