українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Країни СНД - найважливіший ринок збуту для України
10.08.2012 | 18:35
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко вважає, що ратифікація угоди про зону вільної торгівлі з країнами СНД - важливий стимул для розвитку української економіки. Про це він заявив на прес-конференції в Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Країни СНД – основний наш ринок збуту, майже 40% українського експорту йде на ці ринки. На другому місці країни Євросоюзу. Я вважаю ухвалення рішення про створення зони вільної торгівлі з країнами СНД надзвичайно важливим», - заявив Сергій Тігіпко, додавши, що ця угода не суперечить продовженню переговорів про асоціацію та ЗВТ з Євросоюзом.

Віце-прем'єр підкреслив, що принципи роботи в зоні вільної торгівлі з країнами СНД засновані на правилах СОТ. Це дозволяє активно просувати українські товари на ринки країн Співдружності. «Дуже важливо, що ця угода не передбачає жодних нових торгових обмежень, більше того, через 6 місяців ми можемо розпочати переговори щодо скасування тих обмежень, які були впроваджені раніше», - зазначив С.Тігіпко.

Віце-прем'єр також підкреслив, що збільшення обсягів зовнішньої торгівлі дозволить динамічно нарощувати ВВП і продовжити збільшення соціальних стандартів - піднімати зарплати і пенсії.

 

версія для друку