українська російська англійська
Галузь виноградарства забезпечена державною підтримкою
11.08.2012 | 11:15
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Виноградарство та виноробство є галузями, які активно підтримує держава. Так, у цьому році на їх розвиток було передбачено державним бюджетом понад 500 мільйонів гривень. Про це під час робочої поїздки до Криму повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Галузь виноградарства забезпечена бюджетною підтримкою. Держава виділяє кошти на висадку нових виноградників і викорчовування старих, догляд за виноградом протягом чотирьох років після висадки, тощо. Ці кошти дуже великі і становлять понад 500 мільйонів гривень», - зазначив Микола Присяжнюк.

На переконання Міністра, для того, щоб подібною держаною підтримкою користувалися винороби, необхідно виховувати культуру споживання вина та вирощування винограду в країні.

«Нажаль, винороби та виноградарі повністю не використовують ці кошти. Для виправлення цієї ситуації необхідно виховувати культуру споживання вина і вирощування винограду. Виробники мають розуміти, що займатися цієї справою вигідно та прибутково, при тому, що держава допомагає розпочати цю справу», - зауважив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку