українська російська англійська
Микола Азаров: Будівництво моста в буковинському селі - приклад розкрадання бюджетних коштів
10.08.2012 | 19:41
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Будівництво попереднім урядом моста в Маршинцях, який був знищений в 2008 році в результаті повені на Буковині, є яскравим прикладом застосування схем розкрадання бюджетних коштів. Про це заявив Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

Він нагадав, що після повені 2008 року в попередній Уряд виділив великі кошти на ліквідацію наслідків, у тому числі в селі Маршинці почали будувати знищений міст.

«Коли я приїхав в село, мене обурило, що були витрачені великі гроші, а міст не був побудований. І я про це сказав досить категорично. Але тоді я ще не уявляв собі всіх масштабів, а саме: на міст було заплановано витратити гігантську суму - 260 млн. грн., і там, безумовно, не треба було будувати такий гігантський міст», - заявив Микола Азаров. Він пояснив, що для побудови моста в селі Моршинці можна було вкластися в значно менші кошти.

«Тобто, по суті справи, діяла проста схема крадіжки бюджетних грошей», - заявив Глава Уряду.

За його словами, в результаті в селі був побудований тимчасовий міст, і завдання місцевих властей полягала в тому, щоб забезпечити його нормальне функціонування.

В даний час, підкреслив Прем'єр-міністр, чинний Уряд не міг собі дозволити витрачати такі великі гроші на будівництво моста, яким проїжджає досить мало транспорту, оскільки в масштабах країни існує тисячі об'єктів, у тому числі і в Чернівецькій області, в які дійсно необхідно вкладати гроші.

«Але коли станемо багатшими, добудуємо цей міст, раз вже він почав будуватися», - пообіцяв Микола Азаров.

 

версія для друку