українська російська англійська
Микола Азаров: Правила дорожнього руху повинні виконувати всі без винятку
11.08.2012 | 09:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Правила дорожнього руху повинні виконувати всі без винятку - переконаний Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Під час спілкування у соціальній мережі Фейсбук Глава Уряду заявив, що його обурють факти порушення водіями правил водіння, особливо недотримання встановлених обмежень швидкості в населених пунктах.

«Мене, так само як і Вас, обурює, коли я бачу, що мчаться по вулицях міст машини зі швидкістю, що значно перевищує дозволену. Такі водії створюють надзвичайно велику небезпеку для людей, особливо для дітей. Адже дуже важко передбачити реакцію дитини, яка не завжди адекватно оцінює ситуацію на дорозі», - зазначив Микола Азаров, відповідаючи на питання користувача соціальної мережі.

За його словами, всі водії, незважаючи на посади, ступінь забезпеченості або популярність у країні, повинні їздити надзвичайно обережно, а найголовніше - мати таку швидкість руху в містах, яка дозволить у будь-якому випадку запобігти наїзду.

«Якщо розумна людина це розуміє, то так званих «шумахерів» необхідно позбавляти прав водіння, і робити це без будь-яких докорів сумління. Ми прикладемо зусиль, щоб ці правила працювали для всіх без винятку», - зазначив Микола Азаров.

Нагадаємо, що цьому питанню Уряд присвятив засідання, на якому прийнято рішення серйозно посилити відповідальність за порушення правил дорожнього руху.

версія для друку