українська російська англійська
З початку року Крим відвідали близько 4 мільйонів туристів
11.08.2012 | 13:00
Рада міністрів АРК

З початку року Крим відвідали близько 4 млн. туристів. Такі дані озвучив міністр курортів і туризму АРК Олександр Лієв в ефірі ДТРК «Крим».

За інформацією голови курортного відомства, цього року кількість відпочиваючих збільшилася на 5,8% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«Ми досягли цього показника на тиждень раніше, ніж у минулому році. Тобто на сьогоднішній день ми спостерігаємо зростання туристичного потоку», - сказав міністр і додав, що близько 80% гостей, які приїхали до Криму, віддали перевагу проживанню в приватному секторі.

Олександр Лієв також повідомив, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року спостерігається негативна динаміка турпотоку в Ялті та інших регіонах Південного берега Криму, але при цьому відзначається зростання кількості відпочиваючих у Судакської-Феодосійському регіоні.

«Те, що робить Судак у плані реклами та позиціонування свого курорту, приносить, безсумнівно, вигоду. Вони брали участь у всіх виставках, рекламували свій регіон. Про Судак можна було чути не рідше, ніж про Крим у цілому - і це дає свої результати», - додав він.

У свою чергу представники туристичного бізнесу, влади курортних регіонів, журналісти та експерти у туристичній галузі також відзначили перерозподіл географії відпочиваючих. Так, за словами голови Асоціації малих готелів Криму Валентини Марнопольскої, найбільше зростання турпотоку спостерігалося у віддалених регіонах півострова. «Це такі райони, як Чорноморське, Роздольне, Керч та інші. Тут ми зафіксували пік сезону в травні-липні», - резюмувала експерт.

 

версія для друку