українська російська англійська
Дмитро Саламатін: Дії військовослужбовців Збройних Сил з гасіння лісової пожежі на Херсонщині оцінюю на "п'ять з плюсом"
11.08.2012 | 09:40
Прес-служба Міністерства оборони

«Дії військовослужбовців Збройних Сил з гасіння лісової пожежі на Херсонщині оцінюю на «п’ять з плюсом», - наголосив Міністр оборони України Дмитро Саламатін, оцінюючи дії військовослужбовців Збройних Сил України, яких залучено до гасіння лісової пожежі на Херсонщині.

«Для гасіння пожежі довелося задіяти майже 600 військових та 93 одиниці техніки, зокрема, два вертольоти - один пожежний та один штабний», - повідомив глава вітчизняного оборонного відомства.

Він додав, що військовослужбовці та техніка прибули з Херсонського, Миколаївського, Одеського та Запорізького гарнізонів.

«Наші військові спрацювали на «п’ять з плюсом». Ними справді можна пишатися», - підкреслив Міністр оборони України Дмитро Саламатін.

Глава оборонного відомства також додав, що всі військовослужбовці, які брали участь у ліквідації лісової пожежі на Херсонщині, обов’язково будуть заохочені.  

Довідка. До гасіння та ліквідації наслідків лісових пожеж, які виникли на території Корсунського та Велико-Копанського лісництв у Цюрупинському районі Херсонської області, зі складу Збройних Сил України залучено майже 600 військовослужбовців та 93 одиниці техніки.

Зокрема, протягом 10 серпня екіпаж вертольоту Мі-8 зі складу 11-го окремого полку армійської авіації, оснащений спеціальним водозливним пристроєм об’ємом до 5 тонн води, здійснив 16 скидів води на осередки пожеж та місця задимлення. Ще одним вертольотом Мі-8 періодично здійснюється повітряна розвідка можливих нових місць загорянь та задимлень.

Крім безпосередньо тушіння пожежі, військовослужбовцями Збройних Сил України створено мінералізовану смугу довжиною більше 300 метрів. На трасі Херсон – Мелітополь проведено проливання двох осередків задимлення загальною протяжністю до 3-х кілометрів.

Міністр оборони України Дмитро Саламатін особисто очолює оперативну групу  оборонного відомства, яка працює на місці події. На Головному командному центрі Генерального штабу ЗС України в посиленому режимі здійснюється керівництво військовими силами і засобами, що залучаються до гасіння лісових пожеж. Ще одна оперативна група оборонного відомства здійснює координацію зусиль з ліквідації пожежі в Оперативному штабі, який очолює Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв.  

 

 

версія для друку