українська російська англійська
Незважаючи на локалізацію пожежі на Херсонщині, міліція продовжує патрулювати у районах, де є задимлення
11.08.2012 | 14:10
Прес-служба УМВС України в Херсонській області

Міліціонери Херсонщини продовжують нести службу у місцях ліквідації пожежі, яка сталася на території Корсунського лісництва Каховського лісного господарства та Великокопанівського лісомисливського господарства.

В області створена слідчо-оперативна група з метою повного і оперативного дослідження обставин виникнення пожежі. До її складу увійшли найдосвідченіші працівники слідчого управління УМВС, блоку кримінальної міліції та експерти-криміналісти.

Станом на 12.00 годину 11 серпня пожежа локалізована, залишаються лише декілька осередків задимлення та загоряння. Незважаючи на те, що пожежа практично повністю ліквідована, на теперішній час близько 50 працівників Цюрупинського, Голопристанського районних та Новокаховського міського відділів міліції УМВС охороняють громадський порядок у районі гасіння пожежі, не допускають доступу до небезпечної зони місцевих жителів. Міліціонери пішими патрулями здійснюють обхід території. У разі виникнення нових осередків задимлення, вони негайно повідомляють до оперативного штабу та на місце спрямовується спецтехніка.

Наряди ДПС ДАІ області забезпечують безпеку дорожнього руху на автошляхах у районі ліквідації пожежі, безперешкодний проїзд транспортних засобів та спеціальної техніки для гасіння осередків загоряння.

Крім цього, на місці продовжують працювати близько 800 представників МНС, військових та працівників районних лісних господарств.

Нагадаємо, що Новокаховським МВ УМВС порушено кримінальну справу за ч.2 ст.245 Кримінального Кодексу України «Знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу», санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Наразі проводяться всі необхідні слідчі дії та оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення обставин події та осіб, причетних до скоєння злочину.

версія для друку