українська російська англійська
На Одещині вручено ще 41 шкільний автобус
13.08.2012 | 11:06
Одеська ОДА

Голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук урочисто вручив представникам районних відділів освіти Одещини ключі від 41 шкільного автобусу, закупленого за кошти державного бюджету в рамках програм «Шкільний автобус».

Керівник області підкреслив, що Одеська область – найбільший за територією регіон України, першою вирішить цю проблему, забезпечивши сільські школи регіону новими сучасними зручними транспортними засобами, а кожну сільську дитину – можливістю комфортного навчання. Шкільних автобусів всього за 2011-2012 роки на Одещині закуплено близько 150. Едуард Матвійчук наголосив, що закупівля нових автобусів відбувається в комплексі заходів з підвищення якості освіти в селах регіону – водночас з капітальними та поточними ремонтами шкіл, ремонтами доріг, які ведуть до шкіл, облаштуванням комп’ютерних класів.

Керівник області наголосив, що всі придбані шкільні автобуси, а їх в цьому році майже 100, поступлять на баланс районних відділів освіти. Ці автобуси обладнанні всім необхідним для безпечного перевезення дітей.

 «Це все абсолютно нові автобуси. Ми сьогодні присутні на врученні 41 нового автобуса, а протягом 2 тижнів ми ще вручимо 47 нових автобусів, закуплених за рахунок коштів обласного бюджету. Ці автобуси розраховані на 25 місць, а наступні сорок сім будуть ще більшої місткості. І таким чином питання забезпечення шкіл Одеської області шкільними автобусами буде повністю закрито», - пояснив Едуард Матвійчук.

 

версія для друку