українська російська англійська
Майже 400 тисяч киян отримають матеріальну допомогу до Дня Незалежності
13.08.2012 | 13:03
Київська МДА

Київська міська влада виконує всі зобов’язання, взяті на себе згідно меморандуму, перед воїнами-інтернаціоналістами. Так, сім’ї загиблих при виконанні військових обов’язків в Афганістані щомісяця отримують з міського бюджету матеріальну допомогу у розмірі 500 гривень. У серпні таку виплату родини покійних героїв отримають до Дня Незалежності. Про це під час розширеної наради із заступниками та головами районів повідомив голова Київської МДА Олександр Попов. Відповідне розпорядження він підписав минулого тижня.

«Майже 400 тисяч киян отримають допомогу до Дня Незалежності. Виплати тривають з 8-го серпня. Допомогу кияни отримують вчасно, згідно з графіком разом із пенсіями. До 20-22 серпня усі виплати будуть здійснені. Кияни отримують від 100 до 500 гривень. 500 гривень отримують сім’ї загиблих в Афганістані. Це було передбачено меморандумом», – сказав Олександр Попов.

Нагадаємо, з нагоди відзначення Дня Незалежності України соціально незахищені кияни отримають одноразову адресну матеріальну допомогу від міської влади. Матеріальну допомогу у розмірі 300 грн. отримають малозабезпечені та багатодітні сім’ї, опікуни чи піклувальники відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та отримувачі пенсійних виплат, у зв’язку з втратою годувальника на дітей сиріт.

По 200 грн. виплатять інвалідам з дитинства та дітям з інвалідністю, малозабезпеченим, які проживають разом з інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, а також інвалідам І групи, розмір пенсійної виплати яких не перевищує 1400 грн. Також матеріальна допомога надаватиметься на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Особи з інвалідністю ІІ групи, непрацюючі інваліди ІІІ групи та непрацюючі пенсіонери, розмір пенсійних виплат, яких не перевищує 1400 грн., отримають 100 грн. матеріальної допомоги. Таку ж суму виплатять матерям на дитину до досягнення нею трирічного віку, одиноким матерям, особам, які отримують компенсації за надання соціальних послуг та які доглядають за інвалідами І групи або пристарілими, які досягли 80-річного віку.

версія для друку