українська російська англійська
У День Незалежності України на киян та гостей міста чекає насичена святкова програма
13.08.2012 | 13:10
Київська ОДА

21-й день Незалежності України кияни святкуватимуть три дні – з 24 до 26 серпня включно. Київська влада потурбувалась, аби мешканці отримали незабутні враження від цих святкових вихідних. Про основні заходи, які чекатимуть на мешканців та гостей столиці, говорили під час розширеної апаратної наради у голови Київської міської державної адміністрації.

Так, окрім традиційного святкового концерту на Майдані Незалежності із святковим феєрверком, на Хрещатику відбудеться всеукраїнський фестиваль морозива, карнавальне дійство «Парад вишиванок 2012», чемпіонат зі стрітболу та багато інших заходів.

Святкування Дня незалежності задовольнить смаки і прихильників класичного мистецтва – на Софійській площі вже вдруге відбудеться гала-концерт класичної музики в рамках мистецького проекту «Тобі, незалежна Батьківщино!». Цього року, враховуючи позитивний резонанс від проведення подібного заходу під час святкування Дня Києва, організатори концерту розраховуватимуть на більшу кількість глядачів.

З нагоди свята у Печерському ландшафтному парку пройде 57-ма щорічна міська виставка квітів на тему «Мелодії українських казок», а на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбудеться загальнодержавна виставка «Барвиста Україна».

А на Європейській площі 24 серпня відбудеться концертна програма «У пісні славимо Вітчизну».

24 та 25 серпня на гостей Майдану Незалежності і Хрещатика також чекають спортивно-фізкультурні заходи, які вже встигли полюбитися

киянам: традиційний фестиваль сімейно-спортивного свята «Тато, мама, я – спортивна сім’я» та спортивний фестиваль «Веселі старти на роликах».

 

версія для друку