українська російська англійська
З початку тижня на заході, у центрі та на півночі країни пройдуть інтенсивні дощі
13.08.2012 | 14:12
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

З 13 серпня на території України розпочалась перебудова атмосферних процесів, що  обумовить дощову погоду у західних, північних та центральних областях України. Опади, які випали протягом вихідних, суттєво знизили рівень пожежної небезпеки у південних, центральних областях та на півночі країни. Про це на брифінгу повідомив директор Українського гідрометеоцентру МНС Микола Кульбіда.

За його словами, на всій території країни, крім півдня та сходу, пройдуть  інтенсивні дощі. Сумарна кількість опадів 13-15 серпня буде найбільшою у Волинській, Рівненській, Житомирській, Чернігівській областях, на півдні Київщини, а також на півночі Хмельницької та Тернопільської областей. При цьому , кількість опадів, які випадуть у Карпатському регіоні зумовить підвищення рівня води у річках Карпат на 0,5-1,5 м без виходу води на заплаву.

Температура повітря у західних та північних областях складатиме до +200С, в південних та східних регіонах стовпчики термометрів покажуть позначки  +23…+280С, а на півночі та у центрі - + 20…+250С.

 

версія для друку