українська російська англійська
Школи Запорізької області отримали всі підручники
13.08.2012 | 14:14
Запорізька ОДА

Станом на 10 серпня від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Запорізька область отримала 16,2 тисячі комплектів підручників для першого класу та 11,4 тисячі - для учнів 11 класу. Вперше за останні 20 років запланована кількість підручників надійшла в регіон до початку навчального року. Про це повідомив начальник управління освіти та науки Запорізької облдержадміністрації Олександр Вєрозубов.

За словами посадовця зараз йде активна робота з їх прийому, комплектування та розвезення територіями, що забезпечує ТДВ «Запоріжкнига». Станом на сьогодні доставлено 90% комплектів підручників для першого класу, 40% - для одинадцятого класу. Тож до початку нового навчального року школи будуть забезпечені підручниками на 100%.

Крім того, вперше за останні сім років у регіон за державною програмою надійшло 35 нових шкільних автобусів. Це дозволить значно збільшити кількість учнів, охоплених безкоштовним підвезенням. Загалом потребу в підвезенні мають 10 тис. 33 учні в сільській місцевості, які проживають на відстані понад 3 км від школи, а також 1111 педагогічних працівників.

 

 

версія для друку