українська російська англійська
МВС: затримано винуватця пожежі на Херсонщині
13.08.2012 | 15:48
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

За фактом пожежі, яка сталася 9 серпня 2012 року  в лісовому масиві на Херсонщині,  було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 245 Кримінального Кодексу України «Знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу». Найдосвідченіші слідчі, працівники кримінального розшуку та експерти-криміналісти працювали над розкриттям цієї резонансної справи та встановленням осіб, причетних до скоєння злочину.

З метою встановлення особи зловмисника, працівники міліції опитали жителів кількох населених пунктів. Під підозру потрапив 50-річний чоловік. Його сусіди розповіли, що у день, коли сталися пожежі, чоловік прийшов додому з опіками на руках. Нічого не пояснивши, він взяв гроші та втік у невідомому напрямку. Безробітного розшукували у всіх місцях, де він міг з’являтися, обстежували покинуті будівлі та дачні ділянки. Особливо ретельно перевірялися лісові посадки поблизу місця проживання підозрюваного.

11 серпня працівники карного розшуку затримали винуватця масштабної пожежі. Ним виявився 50-річний безробітний. Як пояснив затриманий, він знаходився у лісі, курив там. Після цього кинув недопалок на суху траву і вона одразу ж зайнялася. Спочатку він намагався загасити траву самотужки, але у нього нічого не вийшло. Потім побачив, що вогонь збільшився, то почав тікати. Весь цей час він переховувався у виноградниках поблизу міста Нова Каховка. Коли ж чоловіка затримали, він не заперечував свою провину. За словами затриманого, він не очікував, що його дії призведуть до таких наслідків. Але не зважаючи на каяття, чоловікові загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.

версія для друку