українська російська англійська
Інформація про закупівлю робіт з реконструкції Національного інституту раку для оприлюднення надана вчасно
13.08.2012 | 16:07
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Згідно із Законом України «Про здійснення Державних закупівель», ДП «Інженерно-технічний центр МОЗ України» провів процедуру закупівлі «Будівельно-монтажні роботи з реконструкції і розширення Національного інституту раку по вул. Ломоносова, 33/43 у Голосіївському районі, м. Києва». 

Згідно із статтею 10 згаданого Закону замовник надає всю інформацію про закупівлю для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу (Міністерство економічного розвитку). Зокрема, надається протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів протягом трьох робочих днів з дня розкриття пропозицій конкурсних торгів. Що і було здійснено 02.07.2012 року через кабінет замовника на веб-портал tender.me.gov.ua разом із повідомленням про акцепт пропозиції. З невідомих ДП «Інженерно-технічний центр МОЗ України» причин – акцепт № 243 118 було оприлюднено у ВДЗ № 79/4 від 03.07.2012, а протокол розкриття пропозицій – на сайті Уповноваженого органу лише 13.08.2012, після відповідного запиту ДП «Інженерно-технічний центр МОЗ України».

ДП «Інженерно-технічний центр МОЗ України» відповідальний лише за вчасне надання інформації, але не за її розміщення на веб-порталі Уповноваженого органу.  Звіт про результати процедури закупівель надається для публікації на веб-порталі Уповноваженого органу протягом трьох робочих днів з дня його затвердження (відбулося 10.08.2012). Затвердження ж відбувається лише після публікацій інформації про проведення процедури закупівлі в «Віснику державних закупівель» та, в даному випадку, ще й міжнародному виданні Вісника, що й відбулося 06. 08. 2012 та 07. 08. 2012 відповідно.

Станом на 13.08.2012 вся інформація, яка передбачена чинним законодавством України, та про відсутність якої йдеться у повідомлення з порталу «Ваші гроші» розміщена у повному обсязі на веб-порталі Уповноваженого органу. Інформація з сайту додається.

Під час проведення процедури закупівлі «Будівельно-монтажні роботи з реконструкції і розширення Національного інституту раку по вул. Ломоносова, 33/43 у Голосіївському районі, м. Києва» було дотримано усіх принципів здійснення закупівель: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів і запобігання корупційним діям і зловживанням.

Порушення термінів оприлюднення протоколу розкриття пропозицій жодним чином не вплинуло на дотримання згаданих принципів, зокрема принципу відкритості та прозорості закупівлі.

 

версія для друку