українська російська англійська
Понад 93 тисячі селян отримають дотацію за утримання та збереження молодняку ВРХ
13.08.2012 | 17:08
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Зростає кількість заявок від сільгоспвиробників, які бажають взяти участь у державній програмі з виплати бюджетних дотацій за утримання та збереження молодняку ВРХ. Про це повідомив Директор департаменту економічного розвитку та аграрного ринку Міністерства аграрної політики і продовольства України Сергій Кваша.

«Ця програма є надзвичайно успішною. З  кожним місяцем ми спостерігаємо зростання  кількості селянських господарств, які отримають дотацію від держави, подавши відповідну заявку та необхідні документи. Сьогоднішні тенденції свідчать про зростаючу кількість людей, які мають можливість отримати державну дотацію на підтримку розвитку скотарства», - зазначив Сергій Кваша.

За його словами, програма з виплати бюджетних дотацій за утримання та збереження молодняка великої рогатої худоби  буде повністю виконана в запланованих масштабах. Також програму планують перевести на постійну основу.

На сьогоднішній день з початку дії програми заявки подали понад 93 тисячі 626 осіб на загальну суму 56 мільйонів 733 тисячі гривень за утримання 132 тисячі 411 телят.  Це свідчить про те, що отримання  дотації вигідне  господарствам та  сприяє збільшенню приросту великої рогатої худоби, а, отже, кількості м’яса та молока, яке здається селянами на переробку.

 

версія для друку