українська російська англійська
Держсільгоспінспекція контролює якість вітчизняної продукції
13.08.2012 | 17:03
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Державна інспекція сільського господарства в Полтавській області представила широкому загалу свою діяльність в сфері контролю за якістю та безпечністю продукції сільського господарства на вітчизняному ринку.

Зокрема, під час заходу начальник Держсільгоспінспекції в Полтавській області Анатолій Пащенко повідомив, що на сьогодні першочерговим і найактуальнішим є контроль якості насіння для осінньо-польової посівної кампанії 2012 року та апробація посівів пізніх зернових культур.

Крім того, він зазначив і про інші важливі напрями реалізації державної політики у сфері нагляду в сільському господарстві, зокрема, системний контроль за прийманням зерна, його очисткою, сушкою, а також розміщенням згідно з класами, проведення випробувань на визначення безпечності та вмісту генетично-модифікованих організмів, контроль за використанням земель сільськогосподарського призначення.

Разом з тим під час заходу, в якому прийняло участь керівництво Полтавської обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій, обговорено організаційні моменти з налагодження тісної співпраці між обласними і районними службами та Держсільгоспінспекцією.

 

версія для друку