українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Пожежа стала тестом на професіоналізм служб
13.08.2012 | 17:41
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Пожежа в лісовому масиві на Херсонщині стала тим тестом, який чітко показав готовність служб працювати в екстрених умовах, виконувати оперативно складні задачі. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 13 серпня 2012 року.

«Всі служби діяли досить злагоджено, оперативно спрацювавши на місці, локалізувавши та загасивши пожежу, - наголосив Микола Азаров. – Хочу висловити подяку за це. Готуйте документи, подання, ми обов’язково відзначимо кращих працівників».

Прем’єр-міністр позитивно оцінив роботу оперативних підрозділів МНС, МВС, Міноборони, МОЗ, Мінінфраструктури, також злагодженість і оперативність дій облдержадміністрацій, під час локалізації та гасіння пожежі в Херсонській області на площі близько півтори тисячі гектарів лісу.

Водночас Глава Уряду наголосив, що загорання лісу сталося через халатність працівників, які не вжили вчасно необхідних заходів для унеможливлення подібного лиха.

«Уряд прийняв рішення про особливий режим перебування в лісах в період спеки. Чому воно не виконується? Чому ліс не був закритий для відвідування? - - поставив запитання Микола Азаров, наголосивши, що відповідні підрозділи Державного агентства лісових ресурсів спрацювали в цій ситуації вкрай негативно.

Микола Азаров підкреслив, що з цієї ситуації потрібно зробити  відповідні висновки, аби мобілізуватись: попереду за прогнозами нас ще очікує спекотна, а значить, і пожежонебезпечна погода.

версія для друку