українська російська англійська
Володимир Семиноженко: Суспільство має що запропонувати владі
13.08.2012 | 17:43
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Електронна демократія – це, насамперед, діалог між владою і громадянами. Важливо, щоб він був справді дієвим, а не лише формальним, - таку думку висловив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко. Він також уточнив: для того, аби відбувся ефективний діалог, потрібно перестати вважати суспільство «пасивною стороною».

«Наразі в Україні дуже динамічно формується так званий «креативний клас». Показово, що, на відміну від російських «розлючених містян», наші сітьові активісти налаштовані щодо влади не настільки агресивно. Скоріше, вони очікують, чи будуть почути їхні пропозиції. А вони є. Саме в цьому середовищі сьогодні з’являються успішні та перспективні низові ініціативи, які стосуються фактично усіх сторін життя людини - від ЖКГ до медицини», - зазначив Голова Держінформнауки.

Він вважає, що широка співпраця с авторами та учасниками таких низових ініціатив, по-перше, дасть реальну картину тих проблем, які турбують людей і, по-друге, дозволить сформувати дійсно компромісні рішення, а це, у свою чергу, сприятиме суттєвому росту довіри у суспільстві.

 

 

версія для друку