українська російська англійська
Надходження до місцевих бюджетів Херсонщини збільшилися на 103,3 млн. грн.
13.08.2012 | 17:54
Херсонська ОДА

За оперативними даними, до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 10 серпня 2012 року надійшло 711,8 млн. грн. власних та закріплених доходів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 103,3 млн. грн. (17,0%).

Станом на 10 серпня поточного року місцеві бюджети області отримали 1112,9 млн. грн. дотації вирівнювання, що становить 90,3 відсотка до плану, визначеного у розписі державного бюджету на січень – серпень 2012 року . Також з державного бюджету надійшло додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 2,4 млн. грн., або 100 відсотків до планових призначень на серпень, із якої бюджетам міст і районів області перераховано 1,8 млн. грн. (75%). Крім того, в серпні поточного року місцевими бюджетами області отримано додаткові дотації з державного бюджету на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення - 1,1 млн. грн., підвищення рівня матеріального забезпечення інвалідів І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 0,3 млн. грн.

Станом на 10 серпня 2012 року розпочато виплату авансу працівникам бюджетної сфери за серпень в сумі 7,7 млн. грн. (0,1 місячного фонду).

За першу декаду серпня поточного року з обласного бюджету головним розпорядникам коштів перераховано 2,6 млн. грн. бюджетних коштів для проведення видатків по заробітній платі з нарахуваннями, оплаті енергоносіїв й інших комунальних послуг, придбанню медикаментів, на здійснення інших поточних видатків.

З метою забезпечення фінансування захищених статей видатків, місцевими бюджетами області з початку року отримано 620,6 млн. грн. короткотермінових позик з єдиного казначейського рахунку, що в 1,9 раза більше, ніж їх отримано за аналогічний період минулого року. Субвенції з державного бюджету. З початку серпня поточного року бюджетам міст і районів перераховано кошти субвенції на: - на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії у сумі 0,2 млн. грн.; - придбання медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги – 0,9 млн. грн.; - виплату державної соціальної допомоги на дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам - вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" – 1,3 млн. грн.; - виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 59,2 млн. грн.; - надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 1,2 млн. грн. - надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 2 млн. грн.; - проведення виборів депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів – 0,1 млн. грн.

 

версія для друку