українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд розробляє програму підготовки олімпійців до Ігор-2016
13.08.2012 | 18:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів розробляє 4-річну програму підготовки українських спортсменів до Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016 року.

Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі у понеділок із провідними економічними експертами України.

«Нам необхідно багато зробити для того, аби наші олімпійці якісно підготувалися до наступних Олімпійських ігор. Ми розробляємо чотирирічну програму підготовки до Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро», - зазначив Микола Азаров.

Він додав, що програма передбачатиме, зокрема, будівництво об’єктів спортивної інфраструктури. За словами Прем’єра, в Україні на сьогодні немає гарного легкоатлетичного манежу, олімпійського стадіону тощо.

«Зараз у світі спортивні об’єкти знаходяться зовсім на іншому рівні. Це сплав науки, спорту, медицини, сучасних технологій, і, якщо ми хочемо зберігати свої досягнення у великому спорті, нам потрібно багато чого зробити», - підсумував Глава Уряду.

Нагадаємо, що за підсумками Ігор ХХХ Олімпіади, що завершилася у Лондоні, збірна України в загальнокомандному заліку посіла 14 місце серед 204 країн-учасниць. В активі "синьо-жовтих"  20 медалей - 6 золотих, 5 срібних і 9 бронзових. За загальною кількістю нагород українці розділили 11-ту позицію з олімпійцями Голландії.

 

версія для друку