українська російська англійська
Держфінінспекція Вінниччини з початку року відшкодувала втрат на 26 млн. грн.
14.08.2012 | 10:30
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – липня 2012 року фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму 26,2 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ, організацій прийняли 196 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи порушили 32 кримінальні справи. Ще 73 – порушені за результатами участі працівників Держфінінспекції у Вінницькій області як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

У 119 випадках до об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції. Зокрема, 34 підприємствам, установам, організаціям зменшено бюджетних асигнувань на загальну суму майже 9 млн. грн.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду подано 42 позови на суму 15 млн. грн.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 419 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 129,  трьох осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу направлено 13 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 12 млн. грн.

 

 

 

 

версія для друку