українська російська англійська
За 7 місяців через Інтернет реалізовано близько 990 тис. залізничних квитків
14.08.2012 | 11:30
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Системою бронювання і продажу квитків на поїзди через мережу Інтернет користується все більше пасажирів. За 7 місяців 2012 року через Інтернет уже було реалізовано 989,8 тис. квитків, по це повідомив перший заступник начальника Головного пасажирського управління Ігор Бреус.

«За липень поточного року реалізовано через Інтернет 456 тисяч проїзних документів, що становить 3,6% від загальної кількості квитків. Темпи зростання обсягів продажу залізничних квитків через Інтернет становлять 1,5% щомісяця. Тобто пасажири із задоволенням користуються цією послугою, самостійно отримують інформацію, оформляють проїзні документи», – розповів Ігор Бреус.

Тенденція росту популярності послуги спостерігається з року в рік – протягом 2009 року пасажирами було придбано через Інтернет близько 83,5 тис., у 2010 – 132,5 тис., у 2011-му – 693,9 тис. квитків. З початку впровадження послуги в 2008 році за допомогою Всесвітньої мережі загалом придбано близько 1,9 млн залізничних квитків. Сьогодні 3,2% квитків від загального продажу оформляється через мережу Інтернет. Для порівняння, на авіаперевезення через мережу Інтернет оформляється 7-10% квитків.

Нагадаємо, що 17 травня Укрзалізниця впровадила нову систему продажу проїзних документів через Інтернет у пасажирських перевезеннях.

Пасажири мають можливість скористатися новою системою продажу квитків через електронні канали обслуговування на офіційному сайті Укрзалізниці в розділі меню “Пасажирам” або за прямим посиланням http://booking.uz.gov.ua/. У режимі online можна обрати маршрут, дізнатися про наявність місць на потрібну дату, а також сплатити вартість проїзду. 

Нова система має комфортний інтерфейс користувача для формування маршруту і дозволяє пасажирам оплатити через мережу Internet обрані проїзні документи практично усіма діючими в Україні платіжними інструментами безготівкових розрахунків фізичних осіб. Зокрема, НСМЕП, VISA, MasterCard, Webmoney.

Довідково. Щоб скористатися системою продажу квитків через електронні канали обслуговування, необхідно зайти  на офіційний сайті Укрзалізниці в розділ меню “Пасажирам” або за прямим посиланням http://booking.uz.gov.ua/.

Нова система дозволяє пасажирам оплатити через мережу Internet обрані проїзні документи практично усіма діючими в Україні платіжними інструментами безготівкових розрахунків фізичних осіб.

Із наданого списку поїздів на конкретну дату пасажиру необхідно обрати потрібний поїзд, категорію вагона, номер місця, покласти у "кошик", оплатити, отримати бланк замовлення з кодом, який надати у квиткову касу не пізніше, ніж за 30 хвилин до відправлення поїзда, для друку проїзного документа.

За операцію резервування  пасажири сплачують 17 грн. за одне місце, за операцію оформлення з оплатою проїзду  – 7 грн. за одне місце.

 

 

версія для друку