українська російська англійська
Уряд прийме програму підготовки Одеси до Чемпіонату Європи з баскетболу
14.08.2012 | 11:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд прийме програму розвитку інфраструктури Одеси в рамках підготовки до Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров в ході робочої поїздки на Одещину.

«При підготовці до Євро-2012 ми прийняли державну цільову програму підготовки до чемпіонату з футболу. Ми її реалізували більш ніж на 100%. Таку ж програму ми приймемо з підготовки до баскетбольного чемпіонату», - зазначив Микола Азаров.

Водночас Глава Уряду підкреслив, що підготовка до європейської першості з баскетболу - це лише привід зайнятися розвитком інфраструктури Південної Пальміри.

Прем’єр-міністр підкреслив, що до 2015 року Одеса матиме сучасні злітно-посадкову смугу,  аеропорт. Він додав, що при підготовці до чемпіонату буде модернізована і  інфраструктура Одеської області, для цього реконструюються дороги, об’єкти спортивної інфраструктури.

Також значну увагу буде приділено реалізації програми «Питна вода».

«Ми добре знаємо проблеми, які є в Одесі, і в рамках реалізації програми з підготовки до єврочемпіонату-2015 року значна увага буде приділена і Одеській області, будівництву комунікацій, розвитку інфраструктури, водозабезпеченню», - зазначив Микола Азаров.

версія для друку