українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Україна має потенціал для економічного ривка
14.08.2012 | 13:57
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Україна має колосальний економічний потенціал. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, відкриваючи виставку товарів народного господарства «Барвиста Україна» - 2012.

На виставці представлено 800 кращих товаровиробників з усіх регіонів України.

«Мабуть, це єдине місце, де за день можна побачити всю Україну. Нам дуже важливо відчувати, що ми єдиний народ. Адже коли ми об’єднуємось, у нас все виходить. Ми щойно провели Євро: хтось будував дороги, хтось мости, хтось стадіони – разом ми досягли успіху», - заявив Сергій Тігіпко.

Віце-прем’єр-міністр зачитав привітання Президента України учасникам виставки та відвідав павільйони, де представлені кращі компанії Тернопільської, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської та Донецької областей.

«Держава сьогодні налаштована забезпечити максимально сприятливі умови для підприємців. У найближчі роки Україна має зробити новий ривок, досягнувши економічного зростання на рівні 5-6%. Тільки такі темпи зростання дадуть змогу суттєво підвищити зарплати, пенсії і соціальні виплати - тобто, кардинально поліпшити життя людей», - наголосив Сергій Тігіпко.

версія для друку