українська російська англійська
Учні з Кіровоградської школи мистецтв гідно представили українську культуру
14.08.2012 | 14:26
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

З 17 липня до 7 серпня 20 учнів Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) гідно та яскраво представляли Україну на ІІІ Міжнародній зміні «Міжнародна зустріч дітей «Відкритий світ», яка проходила у Всеросійському дитячому центрі «Орленок» (Російська Федерація).

Діти з України відпочивали разом із своїми однолітками з Таджикистану, Казахстану, Азербайджану, Білорусії, Південної Осетії, Абхазії, Киргизстану та Молдови.

Завдяки активній участі у заходах постійно діючого фестивалю - «Національна світлиця», «Танець – мова світу», «Що таке толерантність?», «Народна музика, безкрайня та бездонна», у фестивалі народних ігор «Олімпійський вогник», в акції «Через добрі справи до культури світу» -  українські учні ознайомили дітей з різних країн з унікальною культурою нашої держави.

Під час підбиття підсумків юні посланці держав-учасниць обговорили результати та досягнення зміни, запропонували шляхи розвитку міжнародних молодіжних зв’язків.

За активну участь у всіх заходах міжнародної зміни учні з Кіровоградщини отримали подяку Міністерства освіти і науки Російської Федерації та вдячні відгуки від делегацій.

 

 

версія для друку