українська російська англійська
На Вінниччині підписано Меморандум про співпрацю між облдержадміністрацією та "Укрпоштою"
14.08.2012 | 14:52
Вінницька ОДА

У Меморандумі обумовлена співпраця сторін у межах своїх повноважень «з метою впровадження комплексу правових, організаційних та інших заходів, спрямованих на підвищення ефективності роботи поштового зв’язку в області». Пріоритетними напрямками такої співпраці є розвиток мережі поштового зв’язку, розширення переліку послуг, що надаються оператором поштового зв’язку в області, та поліпшення їхньої якості. Зокрема, йдеться про надання місцевими органами влади пільгових цін на оренду комунального майна для розміщення об’єктів поштового зв’язку, допомоги у реконструкції поштових відділень та встановленні нових поштових скриньок жителям регіону.

Нині працівники «Укрпошти» надають близько п’ятдесяти видів послуг населенню, адже окрім листів та преси, жителі Вінниччини завдяки листоношам отримують пенсію, соціальні виплати. Для того, аби ця функція виконувалася комплексно і якісно, необхідна взаємодія виконавчої влади, органів місцевого самоврядування із держпідприємством «Укрпошта», тому підтримка державного підприємства є запорукою розвитку поштового зв’язку на Вінниччині та покращення якості поштових послуг жителям регіону.

 70% поштових відділень «Укрпошти» у селах Вінницької області є збитковими, адже вони як суб’єкти підприємницької діяльності не отримують державних дотацій, тому сьогодні національний оператор поштового зв’язку як ніколи вимагає особливої уваги до себе.

В умовах ринкової економіки нам доводиться шукати нові шляхи налагодження ефективної роботи. Меморандум, який підписано 13 серпня обласною владою із «Укрпоштою», є гарантією подальшого розвитку поштового зв’язку на Вінниччині.

Перший заступник гендиректора Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Володимир Гурков зазначив, що обласна влада активно сприяє «Укрпошті» у реалізації заходів із розвитку мережі поштового зв’язку Вінниччини, завдяки чому утримуються стабільні та доступні ціни на послуги поштового зв’язку для жителів регіону.

  Підписання меморандуму є важливим кроком у напрямку підтримки діяльності «Укрпошти» на Вінниччині та підкреслює прагнення до дієвої співпраці державних органів та «Укрпошти» у справі надання якісних послуг жителям регіону.

 

версія для друку