українська російська англійська
У Дніпропетровську після ремонту відкрито дві медамбулаторії
14.08.2012 | 15:08
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині для підвищення якості надання медичних послуг тривають ремонтні роботи у амбулаторіях міста. Наразі після завершення комплексного капітального ремонту відкриті амбулаторії №6 та №7 Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) №8 м.Дніпропетровська, що обслуговують більш ніж 18 тис мешканців Амур-Нижньодніпровського району, серед яких більш ніж 2,5 тис – діти.

У 2012 році на проведення ремонтних робіт у 72 амбулаторіях Дніпропетровська було виділено 9 млн грн із обласного та міського бюджету.

Наразі в амбулаторіях №6 та №7 ЦПМСД №8 вже завершені ремонтні роботи. Зокрема був укріплений фундамент будівлі, замінені електромережі, сантехніка та інженерні комунікації, виконані оздоблювальні роботи, встановлені нові пластикові вікна, замінені двері та підлога, закуплені та встановлені нові меблі.

«Метою модернізації охорони здоров’я є підвищення якості надання медичних послуг. Складовою цього процесу є створення належних умов для роботи медичного персоналу та підвищення комфортності відвідування медичних закладів пацієнтами. Для цього робляться ремонти в медичних закладах, закуповується нове медичне обладнання. Зазначимо, що рішення щодо проведення ремонтів та зручного розташування кабінетів лікарів було узгоджено з громадськістю», - сказала головний лікар ЦПМСД №8 Ольга Юркова.

В амбулаторіях №6 та №7 ЦПМСД №8 організований необхідний набір приміщень: реєстратура, кімнати лікарів (терапевтів, педіатрів, акушер-гінекологів, хірургів, офтальмологів, неврологів, отоларингологів), кімнати забору аналізів, кабінет здорової дитини, маніпуляційний кабінет та кабінет щеплень.

Довідка. До складу ЦПМСД №8 входять 10 амбулаторій, що обслуговують майже 95 тис мешканців Індустріального та Амур-Нижньодніпровського районів, серед яких більш ніж 22 тис – діти. Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини розташовані у 7 окремих будівлях.

Амбулаторії №1, №2, №3 (вул. С.Ковалевської, 53 а) обслуговують більш ніж 42 тис населення Індустріального та Амур-Нижньодніпровського районів. На проведення ремонтних робіт у цих амбулаторіях виділено 548,7 тис грн.

Амбулаторії №6 та №7 (просп. Воронцова,29) обслуговують більш ніж 18 тис мешканців Амур-Нижньодніпровського району. На проведення капітального ремонту приміщень було виділено 750 тис грн.

Амбулаторії №8 та №9 (просп. Воронцова, 29 а) обслуговують більш ніж 18 тис мешканців Амур-Нижньодніпровського району. На проведення поточного ремонту з заміною вікон було виділено 98 тис грн.

Всього у Дніпропетровську працює 12 ЦПМСД, до складу яких входять 72 амбулаторії.

версія для друку